Hakkımızda

Şahin Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında ticaret ünvanı ile kurulmuş olup şirketleşmesi 1993 yılıdır. Kurucuların talaşlı imalat,sac şekillendirme ve sıcak dövme konusundaki geçmiş birikim ve tecrübeleri ile birlikte, sektörde 35 yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahiptir. Kurulduğumuz günden bugüne siz değerli müşterilerimize ’kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı’’nı her zaman geliştirerek sunmayı vazgeçilmez temel ilkemiz olarak kabul ettik. Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli personelimizle sizlerin güven ve desteğini sürekli kılarak birlikte büyümek, aynı zamanda hep birlikte sektörümüzü büyütmek ve ileriye taşımaktır. Amacımız, ihtiyaçlara uygun profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Temel prensibimiz ise; kaliteden taviz vermeden alanında tecrübeli,deneyimli ekibimizle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaktır…

2000 yılında yapılan çalışmalarsonrası ISO 9001:2008 Kalite belgemizi aldık bugüne kadar hiç bir şeyden ödün vermeden kalitemizi her geçen gün yükselterek devam etmekteyiz.

Sıcak dövme ve sac şekillendirme konusunda müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi, altyapının hazırlanması, ürünlerin üretimi ve sevkiyatın yapılması için Müşterilerimize gerekli olan satış öncesi ve sonrası hizmeti kapsamaktadır.